Inloopbijeenkomst nieuwe woningen Waarland
Wooncompagnie nodigt inwoners van Waarland van harte uit voor een inloopbijeenkomst op dinsdag 17 juni in het Dorpshuis aan de Kerkstraat. Tijdens deze bijeenkomst worden de aangepaste plannen gepresenteerd voor nieuwe betaalbare woningen aan het Bernadette Plantsoen.
Waarom deze bijeenkomst?
In Waarland is een groeiende behoefte aan betaalbare woningen, met name voor starters en senioren. Om aan deze vraag te voldoen, werkt Wooncompagnie aan plannen voor de realisatie van beneden-bovenwoningen en appartementen. Tijdens de bijeenkomst krijg je als bewoner de kans om de nieuwste ontwerpen te bekijken en jouw mening te geven.
Praktische informatie
Datum: Dinsdag 17 juni 2025
Tijd: Vrije inloop tussen 16.00 en 18.00 uur
Locatie: Dorpshuis Waarland, Kerkstraat 63
Wat kun je verwachten?
Een helder overzicht van de aangepaste plannen
Toelichting op de planning en procedure
Mogelijkheid om vragen te stellen aan het projectteam
Iedereen is welkom! Kom langs, denk mee en draag bij aan de toekomst van wonen in Waarland. Wooncompagnie kijkt uit naar je komst!