Singelwijk bol van activiteiten

Samen met gemeente Edam-Volendam en Stichting OPSPOOR werkt Wooncompagnie al jaren aan de leefbaarheid in de Singelwijk. Bewoners spelen de hoofdrol en organiseren buurtinitiatieven die bijdragen aan een hechte gemeenschap. 

Het 6e magazine op de mat 
Het zesde Singelmagazine valt binnenkort alweer op de mat van alle inwoners van de Singelwijk. Deze wordt gemaakt in samenwerking met de gemeente, OPSPOOR en Wooncompagnie. Het doel van het magazine is dat bewoners elkaar leren kennen en elkaar dan makkelijker aanspreken voor een praatje of een leuk initiatief. 

Bol van activiteiten
Ook dit magazine staat weer vol verhalen van buren die zich inzetten voor de wijk. Recente hoogtepunten zijn het buurtfeest, waar jong en oud genoten van activiteiten en hapjes, en de actie “Samen Groen Doen!”, waarbij 40.000 bloembollen werden uitgedeeld. Ook is de nieuwe Krajicek Playground geopend, is er een taalcafé en wordt er wekelijks samen soep gegeten in de buurtkamer. 

Samen versterken 
De bewoners versterken de Singelwijk naar een warme, actieve buurt en daar zijn we best trots op!